ענת

ענת דובובסקי

מאבחנת דידקטית

פייסבוק

אינסטגרם

לינקדין

טלפון

מייל

וואטסאפ

אודות העסק

אני ענת דובובסקי, מאבחנת קשיי למידה למתבגרים ובוגרים המתקשים ללמוד.

עלי בקצרה: אני בוגרת אוניברסיטת תל אביב ובעלת תואר שני (M.A) בחינוך מיוחד ולקויות למידה.

מעל 20 שנים אני משמשת כמאבחנת דידקטית לילדים, למתבגרים ולמבוגרים. בשנים האחרונות אני גם  מדריכת סטאז'ריות, שסיימו לימודיהן. את הכשרתי קיבלתי בסניף ניצ"ן בתל אביב. 

בנוסף לכך, למדתי אימון אישי, אמון משפחתי רב מערכתי, אימון הורים ואימון קשב, וכן אמון ילדים. לאורך השנים, השתלמתי באופן מקצועי בכל החידושים האחרונים, הקשורים לתחום עבודתי. 

במסגרת פגישותיי עם משפחות, אני מוצאת אצל ההורים תסכול, חוסר הבנה, בלבול ובעיקר חוסר אונים. בדרך כלל ההורים מתקשים להכיל את הפער בין הילד המקסים שיש להם בבית, לאותו ילד שהמערכת פוגשת ומדברת עליו. 

אני מזמינה אתכם ההורים, התוהים מדוע הילד שלכם חסר מוטיבציה, לא לומד, משתעמם ,  להגיע אלי לשיחה, או לאבחון ולעמוד יחד על מהות הקושי.  באווירה תומכת, תוך ההקשבה מלאה, ומתוך נסיוני הרב, אוכל לתת לכם מענה.

בנוסף, למבוגרים העומדים בפני בחירת מסלול לימודים, תלמידי מכללות ששנמנעו מאבחון בעבר או כאלה המעוניינים בחידוש האבחון, מוזמנים להגיע אלי לשיחת ייעוץ או לעריכת ייעוץ עדכני. 

זו הזדמנות עבורכם לפתוח דף חדש ולהתחיל ברגל ימין. תנו הזדמנות לעצמכם והייו לומדים יעילים יותר. 

חשוב שהאבחון ייעשה ע"י איש מקצוע מיומן, בעל ניסיון רב, שהוכשר בליקווי למידה. מאבחן מנוסה ידע לזהות את החוזקות של המאובחן ולייסע לו לצאת לדרך חדשה עם תחושת הקלה וערך ועם כלים יישומיים שישרתו אותו לטווח הארוך. 

השירותים / מוצרים שלי

אבחון דידקטי

האבחון עוסק במיפוי קשייו וכשריו של הילד/בוגר, ובתיאור התפקוד שלו תוך כדי ביצוע המשימות. כמו כן, עוסק האבחון בזיהוי יעילותן של אסטרטגיות  הלמידה העומדות ברשות הלומד.

תהליך האבחון הוא דינמי, והוא מהווה בסיס לבניית תוכנית עבודה עתידית  ולשיפור תוכנית קיימת.

הכוונה לאחר הייעוץ

פעמים רבות, לאחר האבחון, חשים הנבחן ומשפחתו בלבול וחוסר אונים מול הצפת המידע; מה עושים לאחר האבחון. לאן פונים?

בפגישה עמי מקבלים ההורים,  תשובה לשאלה האם אכן לילד יש קושי בלימודיו. לאבחון מצורפת תכנית עבודה מפורטת והתאמות לבית הספר. בנוסף, הם מקבלת המשפחה סיוע והדרכה  כיצד להתמודד בבית ובבית הספר עם הקושי של הילד. 

שיחת ייעוץ להורים

שיחת ייעוץ נועדה להפחית את תסכול ההורה שילדו מתקשה לשבת בכיתה ומתלונן על שיעמום בלימודים. לפני שההורה מרים ידיים, מומלץ לו לבוא לשיחת ייעוץ, במהלכה נשוחח על אפשרויות הסיוע השונות

(אבחון / אמון / טיפול), שעשויות ללעזור בפתרון הבעייה. לפתוח צוהר להתחלה חדשה ו יותר.

ליווי לבית הספר

הליווי נועד לספק ולילד ולמשפחתו  תמיכה רגשית ומעשית מול המערכת הלימודית. במסגרת הליווי, מקבלים ההורים כלים שיאפשרו להם לעמוד על זכויות הילד בצורה המייטבית. בנוסף, אני מלווה את המשפחה לוועדות השמחה או לשיחות אישיות מול גורמים מקצועיים.

להורים מתלבטים

להורים שיש ברשותם אבחון קודם או אבחון שפג תוקפו, והם אינם יודעים להתייחס אליו או להבין את תוכנו, מוזמנים להגיע אלי לשיחה. אני אדע להסביר בשפה פשוטה את תוצאות האבחון ומשמעותן, ויחד נחליט כיצד נכון יהיה להתקדם עם הילד.

השאירו פרטים ואחזור אליכם