תקנון האתר

תקנון "העצמאיות של ניבה":

 1. העצמאיות של ניבה הינו ארגון נטוורקינג פרטי, למטרת שיווק עסקי מפה לאוזן. הארגון מנוהל ע"י ניבה משעל בלבד ומונה כיום 6 קבוצות (4 קבוצות בוקר, קבוצת צהריים וקבוצה אחת בערב) ולמעלה מ 140 עצמאיות.
 2. ב"העצמאיות של ניבה" נמצאות נשים עצמאיות בלבד וכל אחת ייחודית בתחומה, בכל קבוצה. גם אם יש לך כמה תחומים, בקבוצה את יכולה להציג תחום אחד בלבד, שהוסכם מראש עם המנהלת. המנהלת יוצאת מנקודת הנחה שכולן מקצועיות. המנהלת אחראית על קידום השיווק באופן הדדי לכולן ולא אחראית על טיב ורמת השירות. הפלטפורמה לא מהווה אחריות מקצועית כלשהי.
 3. כל המבקשת שירות או קניית מוצר מאחת מחברות הקבוצה, עושה זאת על דעתה בלבד. למנהלת אין כל ידע על רמת המקצועיות וטיב השירות שנותנות בעלות העסקים בקבוצה ולכן כל התקשרות עסקית בין חברות הקבוצה הינה באחריותן האישית לבדוק, להתרשם ולהחליט על רכישת השירות או המוצר.
 4. כל אחת תכבד את שאר החברות בקבוצה, מבחינת שפה, התנהגות, מקצועיות, שקיפות ועבודת שיווק ברשת. במקרים של התנהלות לא לעניין או לא כשורה, ולאחר הודעה ממני, תשמר לי הזכות להוציא את אותה עצמאית מהקבוצה והיא לא תקבל החזר כספי על יתרת התשלום.
 5. כל חברה בקבוצה רשומה לקבוצה אחת, אלא אם היא נרשמה מראש לעוד קבוצות. ביקור בקבוצות נוספות יעשה אם התחום פנוי וזאת לאחר בירור איתי ותיאום שאין חברה בקבוצה באותו תחום.
 6. חודש ניסיון: כל עצמאית חדשה המבקשת "מפגשי ניסיון" או "מפגש התרשמות" להבין כיצד פועל הנטוורקינג שלי, יכולה להצטרף בשמחה במידה והתחום פנוי ואחרי ששילמה עבור חודש ניסיון, 150 ש"ח (כולל מעמ). אחרי חודש ניסיון את יכולה להחליט אם להצטרף כחברה קבועה לחצי שנה או שנה. כאשר עצמאית נרשמת למפגש, היא זכאית גם למפגש קפה במתנה (בקבוצות בהן יש מפגשי "עושות קפה").
 7. ביטול השתתפות במפגש: לא יוחזר כסף במידה ונרשמת למפגש וביטלת. המקום נשמר אך ורק לך מהרגע שנרשמת.
 8. חברות בארגון: החברות הינה לחצי שנה או שנה. עלות לחצי שנה היא של 600 ₪. מי שנרשמת לשנה מקבלת 10% הנחה. אין בנוסף דמי חבר או דמי עלות השתתפות באתר. במידה ועצמאית נרשמה כחברה לחצי שנה או שנה והתחרטה היא תקבל החזר של 20% מיתרת התשלום שנשאר לה עד סיום החברות.
 9. כדי שהנטוורקינג שלי יעבוד עבורכן צריכים להתקיים 2 דברים: הגעה למפגשים ולהיות פעילות ברשת (בפייסבוק). עצמאית שנרשמה כחברה קבועה ולא פעילה בפייסבוק או במפגשים, לא תוכל לקבל החזר כספי במידה ולא הצליחה לקבל עבודה בזכות התיוגים וההמלצות שלנו ברשת.
 10. כל המפגשים הרגילים, בכל הקבוצות, בזום. המפגשים הפרונטליים שיש לנו הם מפגשי "עושות קפה" (בקבוצת ראשון ערב פעם בחודש הקפה בזום ופעם בחודש פרונטלי).
 11. בנוסף לפעילות השוטפת בפייסבוק, הפעילות שלנו נעשית בווטאסאפ משעה 7.30 עד 21.30 באמצעות לינקים בלבד. הלינקים שעולים הם עסקיים בלבד והתיוגים כפופים לשקיפות והתרשמות אישית.
 12. מפגשי הקפה הן מתנה לעצמאיות שמגיעות למפגשים הרגילים שלנו, בזום. 
 13. מי שלא תגיע 2 מפגשים רצופים, לא תוכל לבקש תיוגים והמלצות עבורה.


קבוצות הנטוורקינג שלי מהוות את הבמה האידאלית לשיווק העסקים שלכן.

להלן מספר כללים לפעילות ברשת החברתית:

רצוי- פוסטים של קידום עצמי  
לא רצוי- מודעות ספאם, קישורים ותיוגים של עסקים שלא קשורים לחברות הקבוצה.

רצוי- העלאת תכנים באופן שטוף ורצוי, שיתוף בתכנים שרלוונטים לכולן. 
לא רצוי- דברי ביקורת או אמירות לא מכבדות כלפי אחת החברות או כלפי אדם כלשהו.

יש לנהוג באדיבות ובנימוס.

כולנו מחויבים ליצירת אווירה נעימה. בואו נתייחס לכולם בכבוד. דיונים בריאים הם טבעיים,

ותגובות פוגעניות על דברים כגון פוליטיקה,  דת, תרבות, העדפה מינית, מגדר או זהות לא יתקבלו בסובלנות.

כולנו מחויבות ליצירת אווירה נעימה בקבוצה, יש להתייחס לכולם באדיבות ובדגש על פירגון הדדי. המלצות, טיפים מקצועיים, וכד' – מומלצים מאוד!

רצוי- לפרגן, לתייג, להמליץ ושוב לפרגן, לתייק, להמליץ
לא רצוי- האתר אינו הבמה לדברי ביקורת. מי שיתבטא בצורה מזלזלת ולא מכבדת, יוצא מהקבוצה בלי שום בירורים.

אין מקום לדיס המלצה כלפי מי מחברות הקבוצה או כל כל עסק אחר. כל פרסום שיש בו בכדי לפגוע בעסק כלשהו ולו ברמיזה, ייחשב מבחינתי לשימיינג והכותבת תוסר מהאתר/מהקבוצה ללא התראה מוקדמת.

רצוי- לספר על עצמך ועל העסק שלך, לדון על דברים, להתייעץ, לשאול שאלות, לפרסם מאמרים, לשתף חוויות מהעבודה, תכנים פרסומיים על העסק (למשל לגבי מבצע מיוחד). מותר לפרסם כל יום! אין הגבלה, כפוף לאישור המנהלת.
לא רצוי- שיתוף תכנים פרטיים. יש לשמור על הפרטיות ככל ומדובר בנושאים אישיים. מה ששותף בקבוצות נשאר באתר.

רצוי- להשתדל ולא לפספס אף מפגש כולל מפגשי קפה. כל מפגש מהווה הזדמנות עסקית שלא תחזור.
לא רצוי- נא לא לשלוח הודעות על אי הגעה למפגשים בקבוצות הוואטסאפ.

פניות פרטיות למנהלת הקבוצה בנושאים הקשורים לקבוצה, יתקבלו אך ורק בהודעה בפרטי לניבה משעל. שיהיה לכולנו הצלחה והנאה מרובה!!